Oficialus aprašymas

58599_IMG_0040.jpg

HDPK yra pirmaujanti privati ​​kūrybinių industrijų universiteta, įsikūrusi vienoje iš Vokietijos kūrybinių centruose: Berlyne. Studijų programos apima tiek meninius, tiek technologinius aspektus, taip pat praktinius valdymo klausimus ir žiniasklaidos teoriją. Mokymo programa orientuota į muzikos ir žiniasklaidos pramonę (išskyrus kino ir televizijos).

Tiek pats universitetas, tiek dėstytojai dalyvauja muzikos ir žiniasklaidos rinkose, o jų patirtis patenka į programas.

2010 m. Balandžio mėn. Hdpk pradėjo veikti kaip privatus taikomųjų mokslų universitetas, kurį patvirtino Berlyno senato švietimo, mokslo ir mokslinių tyrimų departamentas.

Universiteto mokymui svarbiausia yra tai, kad tai susiję su praktika, atspindi tarpdalykinius projektus, įgyvendinamus visose studijų programose, ir juos papildo moksliškai orientuotos, gerai apgalvotos mokymo programos. Programos planavimas grindžiamas sparčiai kintančio profesinio pasaulio realybe, užtikrinant, kad studijų programos būtų nuolat pritaikomos, kad atitiktų naujus reikalavimus. Pramonėje dalyvauja ir darbuotojai, ir patikėtinių tarybos nariai, kurie sustiprina šį požiūrį.

Kas išskiria mus?

Puikus studijų sąlygos

Mes nustatome aukštus standartus sau. Mažos grupės, profesionalūs dėstytojai, turintys didelę patirtį savo srityse, ir naujausia įranga mūsų garso ir fotografijos studijose bei skaitmeninėse darbo erdvėse suteikia studentams tikrai profesionalų darbo aplinką.

58613_IMG_9987.jpg

Realaus pasaulio požiūris

Kalbant apie studentų būsimų profesijų administracinius ir finansinius aspektus, projektų valdymas, žiniasklaidos įstatymas ir žiniasklaidos verslas yra tiek mokymo programų dalis, tiek meninio ir techninio mokymo. Mes palaikome glaudžius ryšius su svarbiais šios srities veikėjais, kad visą laiką turėtume palaikyti mūsų programų turinį ir siekti nuolat besikeičiančių profesinių galimybių.

Mokymasis visą gyvenimą

Studentai traktuojami kaip svetimi žmonės. Tikslas - skatinti požiūrį, kuris orientuojasi į besikeičiančią, atsirandančią aplinką ir palaiko visą gyvenimą trunkantį mokymąsi. Todėl mes orientuojamės į komunikacinius ir socialinius įgūdžius bei praktinius projektus, taip pat į grynai akademines temas.

Partnerystė

Beveik 600 studentų iš 20 tautų (nuo 2016 m. Gegužės), 24 profesoriai, 74 dėstytojai, 6 bakalauro ir 2 magistrantūros programos bei 2 SRH seserų universitetai Berlyne (kartu atstovaujantys 2 000 studentų ir 28 programų), hdpk yra vienas iš tikrai sėkmingų privačių universitetų Vokietijoje ir dalis SRH grupės, kurioje yra 12 000 studentų ir 10 universitetų.

58600_hdpk_DACH.jpg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Kultūros ir kūrybinės industrijos klestėjo visame pasaulyje, o Berlynas yra kūrybinių industrijų karštasis taškas - tai puiki vieta tavo studijoms. Kūrybinės vadovams rei ... [+]

Kultūros ir kūrybinės industrijos klestėjo visame pasaulyje, o Berlynas yra kūrybinių industrijų karštasis taškas - tai puiki vieta tavo studijoms. Kūrybinės vadovams reikia kūrybiškų lyderių, o jūs išmokysite remti, rinkai ir sėkmingai valdyti kūrybines industrijas. Šis laipsnis taip pat paruošia jus pradėti savo verslą arba dirbti labiau tradicinėje pramonės šakoje, kurioje įmonės vis dažniau siekia novatoriškų valdymo metodų.

Turinio, objektyvus ir Kurso struktūra

"BA Creative Industries Management" teikia jums išsilavinimą, kuris suteiks jums teorines žinias ir praktinius įgūdžius bei kompetencijas verslo vertės kūrimui per strateginį valdymą, inovacijas ir dizainą plačiąja kūrybos ir kultūros pramonės sritimi bei už jos ribų.... [-]

Vokietija Berlynas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

"Audio Design" apima daug daugiau, nei filmų garso įrašymą ir dubliavimą, arba radijo ir televizijos transliacijų, "Charlie-Sheen" stiliaus, įdomių džinglių sudėtį. Mūsų ... [+]

"Audio Design" apima daug daugiau, nei filmų garso įrašymą ir dubliavimą, arba radijo ir televizijos transliacijų, "Charlie-Sheen" stiliaus, įdomių džinglių sudėtį. Mūsų studentai yra mokomi garso dizaino prietaisų ir kompiuterių, gaminti ir įrašyti garsus, kalbą ar muziką, taip sukuriant klausos atmosferą.

Turinio, objektyvus ir Kurso struktūra

Audio dizainas: mokytis garsų, klausytis ir klausytis

Kaip dalis bakalauro kurso "Audio Design", esančioje hdpk Berlyne, studentai sukurs žavingą garso, 3D akustiką žaidimams ir garso žurnalams (garso ženklai). Jie išmokys akustiniu būdu reprezentuoti duomenis (sonifikacija) ir naudoti kompiuterius, ty programinę įrangą, tokią kaip "Pro Tools", kaip sudėtines ir tvarkingas platformas, ir kaip skaitmeninę priemonę.... [-]

Vokietija Berlynas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Su B.Mus. Populiari muzika leis jums įgyti muzikinių pavadinimų kompozicinę ir instrumentinę / vokalinę išraišką, taip pat juos realizuoti kaip atlikėją. Jūs sužinosite, ... [+]

Su B.Mus. Populiari muzika leis jums įgyti muzikinių pavadinimų kompozicinę ir instrumentinę / vokalinę išraišką, taip pat juos realizuoti kaip atlikėją. Jūs sužinosite, kaip įgyvendinti savo kūrybines idėjas, nuo pirmojo įkvėpimo iki atlikimo ar įrašymo. Kursas akcentuojamas dainų rašymo, instrumento / vokalo ir ansamblio.

Turinio, objektyvus ir Kurso struktūra

Kūrybinis populiarus muzikantas: dainų autorius, atlikėjas ir grupės muzikantas

Berlyno kūrybinė populiariosios muzikos grupė "hdpk" Berlyne rengia talentingus jaunus muzikantus, kurie profesionaliai atliks muziką koncertuose ir prodiuseriuose, mokydami atlikėjų / dainų rašymo įgūdžius kartu su garsų inžinerijos, organizacinės ir švietimo patirties supratimu.... [-]

Vokietija Berlynas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

hdpk Festival 2017

Moving - Refugees Welcome (Songs for Refugees by hdpk)

B.A. Creative Industries Management at hdpk - Make it a career