SRH Hochschule der populären Künste (hdpk)

Įvadas

Oficialus aprašymas

58599_IMG_0040.jpg

HDPK yra pirmaujanti privati ​​kūrybinių industrijų universiteta, įsikūrusi vienoje iš Vokietijos kūrybinių centruose: Berlyne. Studijų programos apima tiek meninius, tiek technologinius aspektus, taip pat praktinius valdymo klausimus ir žiniasklaidos teoriją. Mokymo programa orientuota į muzikos ir žiniasklaidos pramonę (išskyrus kino ir televizijos).

Tiek pats universitetas, tiek dėstytojai dalyvauja muzikos ir žiniasklaidos rinkose, o jų patirtis patenka į programas.

2010 m. Balandžio mėn. Hdpk pradėjo veikti kaip privatus taikomųjų mokslų universitetas, kurį patvirtino Berlyno senato švietimo, mokslo ir mokslinių tyrimų departamentas.

Universiteto mokymui svarbiausia yra tai, kad tai susiję su praktika, atspindi tarpdalykinius projektus, įgyvendinamus visose studijų programose, ir juos papildo moksliškai orientuotos, gerai apgalvotos mokymo programos. Programos planavimas grindžiamas sparčiai kintančio profesinio pasaulio realybe, užtikrinant, kad studijų programos būtų nuolat pritaikomos, kad atitiktų naujus reikalavimus. Pramonėje dalyvauja ir darbuotojai, ir patikėtinių tarybos nariai, kurie sustiprina šį požiūrį.

Kas išskiria mus?

Puikus studijų sąlygos

Mes nustatome aukštus standartus sau. Mažos grupės, profesionalūs dėstytojai, turintys didelę patirtį savo srityse, ir naujausia įranga mūsų garso ir fotografijos studijose bei skaitmeninėse darbo erdvėse suteikia studentams tikrai profesionalų darbo aplinką.

58613_IMG_9987.jpg

Realaus pasaulio požiūris

Kalbant apie studentų būsimų profesijų administracinius ir finansinius aspektus, projektų valdymas, žiniasklaidos įstatymas ir žiniasklaidos verslas yra tiek mokymo programų dalis, tiek meninio ir techninio mokymo. Mes palaikome glaudžius ryšius su svarbiais šios srities veikėjais, kad visą laiką turėtume palaikyti mūsų programų turinį ir siekti nuolat besikeičiančių profesinių galimybių.

Mokymasis visą gyvenimą

Studentai traktuojami kaip svetimi žmonės. Tikslas - skatinti požiūrį, kuris orientuojasi į besikeičiančią, atsirandančią aplinką ir palaiko visą gyvenimą trunkantį mokymąsi. Todėl mes orientuojamės į komunikacinius ir socialinius įgūdžius bei praktinius projektus, taip pat į grynai akademines temas.

Partnerystė

Beveik 600 studentų iš 20 tautų (nuo 2016 m. Gegužės), 24 profesoriai, 74 dėstytojai, 6 bakalauro ir 2 magistrantūros programos bei 2 SRH seserų universitetai Berlyne (kartu atstovaujantys 2 000 studentų ir 28 programų), hdpk yra vienas iš tikrai sėkmingų privačių universitetų Vokietijoje ir dalis SRH grupės, kurioje yra 12 000 studentų ir 10 universitetų.

58600_hdpk_DACH.jpg

Vietos

Berlynas

Address
Potsdamer Straße 188
10783 Berlynas, Berlynas, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis