Oficialus aprašymas

mūsų universitetas yra daugiau 900 studentų į 12 bakalauro ir magistro programas vienintelis privatus, oficialiai pripažinta ir instituciškai akredituota mokslų akademijos Tiuringijoje.

Visi kursai sukūrė puikių protus ir stiprių partnerių iš sveikatos sektoriaus ir taip pakelti universitete profilį. Be lanksčių studijų modelių specialistai dėl augančios rinkos sveikatos formuojasi.

Čia yra individualus koučingo, praktinių paskaitų ir kompetencijos orientuoti mokymo ir mokymosi kolegija. Mokytojas NEIROREHABILITĀCIJAS ir švietimo vientisųjų studijų modelis bakalauro programų fizioterapijos ir logopedinės yra unikalus Vokietijoje.

Gera

reiškia studijuoti pas mus

  • Nedidelės apimties tyrimo grupės ir artimas kontaktas su dėstytojais
  • Visada vienas kontaktas
  • Trumpi atstumai ir modernus įrengtas universiteto pastatas
  • praktiniai paskaitos
  • studijuoti Lankstus ir smagu su savo studijų
  • Pelnytis iš VRH tinkle

Patikrinta kokybė tyrimas

Mūsų tyrimai, taip pat pati universitetas, yra taikomi griežti kokybės priežiūros neutralių ekspertų kaip akreditavimo agentūra sveikatos ir socialinių reikalų (AHPGS) srityje ir mokslo tarybos. Tai patvirtina mūsų aukštus standartus, užtikrinti VRH universiteto Sveikatos Gera studentams geriausią įmanomą studijų kokybę.

Programos mokomos:
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

SRH Hochschule für Gesundheit Gera

Žinoma, švietimas ir skatinimas vaikystėje suteikia jums remti vaikus jų vystymosi ir remti jų išsilavinimą. Jie mokosi padėti vaikams su vystymosi riziką, negalia, mokym ... [+]

Žinoma, švietimas ir skatinimas vaikystėje suteikia jums remti vaikus jų vystymosi ir remti jų išsilavinimą. Jie mokosi padėti vaikams su vystymosi riziką, negalia, mokymosi sunkumų ir elgesio problemų, lydėti juos su savo tėvais.

Turinys, tikslai ir pabaiga tyrimo

Mūsų programos tikslas yra aiškiai ant dinamikos ir raidos vaiką, kaip kūdikis, bamblys ir vaikystę. Formavimas ir vystymas parama vaikams ir dirbti su savo šeimomis atstovauti centrinę bazę studijų programą.

Specializuotas dėmesys yra aiški aplinkybė rūšių negalios, raidos sutrikimų ir vėlavimą ir elgesio problemų. Prijungtas prie šių prioritetų įvairių koncepcijų, kurios palaiko vaikų ir jų šeimų veiksmingai.... [-]

Vokietija Gera Bonn Stuttgart Heidelberg Karlsruhe Düsseldorf  + 3 Daugiau
Spalis 2019
Vokiečių
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba