Oficialus aprašymas

Met Film School buvo atidaryta Londone beveik prieš 10 metų ir yra skirta trokštantiems kūrėjus visų rūšių. Po daugelio sėkmingų metų, mes džiaugiamės, kad dabar atidaryti miesteliu Berlyne.

Mes taip pat ten kreiptis mūsų įrodyta mokymo metodus prie jaunų režisierių sėkmingai savo karjerą lydi. Met Film School Berlynas įsipareigojusi kino kūrėjų ir specialistų iš kino pramonės, kurie dirba su į seminarus ir praktinius užsiėmimus studentams aktyvaus kino studijoje. Mes daug dėmesio ant rankų-mokymosi mūsų studentams už jų vėliau darbo pasirengti. Užsiėmimai vyksta anglų kalba. Studentai iš ne Europos šalys turi teisę 180/2 Žymos (4 valandos per dieną), o mokytis Berlyne dirbti.

Hands-on mokymasis: Patyrę dėstytojai ir profesionalūs redaktoriai kartu su mūsų studentais kelyje, jų trumpametražiai filmai rašyti pati gaminti, tiesiogiai ir supjaustyti. Asmeniškai pritaikytą seminarai mažose grupėse, o kai kuriais atvejais privačių pamokų, taip pat tekinimo ir vadovavimas pratimai tampa kasdienybe.

Pasirengimas darbui: Žinoma, tai yra mūsų tikslas parengti savo studentus dėl priėmimo komerciškai sėkmingų filmų. Tuo pačiu metu mes norime suteikti per daug skaičiavimo žinias apie kino pramonę ir padaryti mūsų studentai susipažinę su visomis profesinės veiklos sričių per sudėtingos skaitmeniniame pasaulyje.

Tailor-made kursai: Tai svarbu mums, kad mūsų studentai parodyti aistrą, talentą ir ryžtą. Nesvarbu, ar jūs ką tik baigė savo mokyklą ir ieško plataus masto dvejų metų kursus, jei jūs jau turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir nori plėsti savo akademinę patirtį ir ar jūs jau dirba ir nori pakeisti savo karjerą: Mes siūlome visą laiką įvairovė - visą darbo dieną ir savaitgaliais kursai, kad atitiktų jūsų poreikius.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

MetFilm School Berlin

Jūsų širdis plaka kino, televizijos ir interneto turiniu? Kaip "plėvelę sudarančia sankirtos" yra Met Film School yra puiki vieta įdėti aistra į veiksmų ir kurti savo ate ... [+]

Jūsų širdis plaka kino, televizijos ir interneto turiniu? Kaip "plėvelę sudarančia sankirtos" yra Met Film School yra puiki vieta įdėti aistra į veiksmų ir kurti savo ateitį. Pažvelkite sertifikavimo reikalavimų išvaizdą ir taikyti iki šiandien.

Met Film School: mokymo naujos kartos kūrybinių kino kūrėjų.

Iš Met Film School širdis siūlo už kino turinį ir esame tuo kino formavimo sankirtoje. Mes mokome per praktiką dinamiškoje, įkvepiantis ir linksmas aplinkoje. Mes padėsime jums per į kino pramonę įvedimo ir kūrybinių ir verslumo įgūdžių, kad jums reikia už jūsų sėkmę vykdyti karjeros, kad jūs pretenduoti teikimą. Mes mokome išminčių kūrėjus rytoj.... [-]

Vokietija Berlynas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Met Film School Berlin Overview