Oficialus aprašymas

Apie Touro koledžą

Touro kolegija 1970 m. Buvo įkurta Niujorke Dr. Bernard Lander kaip Liberalų menų koledžas. Nuo 1970 m. Koledžo plėtra pasiekė Kaliforniją, Nevada, Izraelį, Rusiją ir Vokietiją.

2001 m. Landeris paprašė Saros Nachamos dirbti kartu ir įsteigti "Touro College" Berlyne. Sprendimas pasirinkti Vokietijos kapitalą kaip naują Touro koledžo universitetą buvo pagrįstas kolegijos giliąja žydų istorija ir bendruomenių suvienijimu Berlyne. 2003 m. Rudens semestre "Touro Berlin" atidarė 18 studentų, besimokančiųjų bakalauro studijas tarptautinėje verslo programoje, grupė, kuri galų gale tapo verslo vadybos bakalauro laipsniu.

2005 m. Landerį įkvėpė apsilankymas Holokausto memoriale Berlyne ir norėjo įsteigti Touro holokausto institutą. Landerio komunikacijos ir tolerancijos institutas buvo įkurtas 2006 m. Touro koledže, Berlyno miestelyje. 2007 m. Rudens semestro metu katedra pasveikino Holokausto komunikacijos magistro mokytojus. MBA programa buvo įvesta netrukus po 2010 m., O psichologijos bakalauro laipsnis buvo įkurtas 2013 metais.

Touro koledže Berlyne mes siekiame panaikinti atotrūkį tarp Amerikos ir Vokietijos akademinių sistemų ir sukurti daugiakultūrę aplinką, palankią mokymuisi.

Misija

Touro koledžas yra nepriklausoma institucija, skirta perduodant ir įtvirtinant žydų paveldą, taip pat tarnauti bendruomenei pagal jų įsipareigojimą intelektiniam tyrimui, žinių perdavimui, socialiniam teisingumui ir paslaugoms visuomenei.

"Touro College Berlin" siūlo bakalauro ir magistrantūros studijas verslo vadybos, psichologijos ir holokausto studijose. Šios programos padeda įvairiai Touro bendruomenės ir didesnės visuomenės dalims, ypač tiems, kurie praeityje buvo nepakankamai įsisavinti. "Touro Berlin" yra kolegija, kurioje studentai yra pasirengę profesionalų pasauliui ir kuriems suteikiama drąsa ir įrankiai, reikalingi sėkmingai karjerai pradėti.

Mes stengiamės suteikti unikalią tarptautinio išsilavinimo galimybę tik anglų kalba mūsų vaizdingame Berlyno miestelio mieste. "Touro" mūsų misija ir vizija priklauso nuo mūsų tarptautinių, Amerikos ir žydų vertybių. Mes priimame studentus iš viso pasaulio ir stengiamės teikti kokybišką mokymąsi.

Mūsų istorija - Campus "Am Rupenhorn"

Mūsų universitetas įsikūręs žavioje Berlyno Charlottenburg srityje. "Touro College Berlin" buvo įkurta 2003 m. Istorinėje "Bauhaus" viloje, kurioje garsi istorija. Mūsų universiteto namai iš pradžių priklausė Lindemann šeimai ir buvo sukurtas vokiečių architekto Bruno Paulio. Kai 1930-aisiais naciai ėmėsi jėgų, "Lindemann" namuose Am Rupenhorn tapo oficialia Reichskirchsminister (Reicho bažnyčios ministrė) Hanns Kerrl rezidencija. Kai karas baigėsi 1945 m., Namas buvo perkeltas į sąjungininkų pajėgas ir po karo buvo naudojamas kaip mokymo centras Britanijos kariuomenei. Galų gale jis buvo grąžintas Berlyno vyriausybei ir buvo naudojamas kaip pedagoginis ir ugdymo centras 1950-aisiais. Campus buvo įsigytas Touro koledže 2003 m. Klasėje tik 18 studentų pirmajame bakalauro verslo programoje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

Touro College Berlin

Trejų metų Vokietijos psichologijos programos tikslai ir karjeros galimybės yra panašios į Amerikos programos tikslus ir karjeros galimybes. Mokymo programoje seka plati ... [+]

Trejų metų Vokietijos psichologijos programos tikslai ir karjeros galimybės yra panašios į Amerikos programos tikslus ir karjeros galimybes. Mokymo programoje seka plati psichologijos kursų sekcija su mažomis papildomomis pasirenkamųjų ir bendrojo lavinimo kursų dalimis. Su kursų įvairove ir daugiausia dėmesio skiriant tarpkultūrinei psichologijai ir minkštiems įgūdžiams, mes esame unikali padėtis tarp bakalauro psichologijos programų Vokietijoje. Nors tai yra vokiečių kalbos kursas, mokymosi kalba yra anglų kalba.

Vokietijos laipsnis pateikia bendruosius reikalavimus toliau studijuoti Vokietijos magistrantūros psichologijos programose (taip vadinamos Anschlussfähigkeit), kurios apima ir psichologines grundlagenwissen und seine anwendung in Forschung und Praxis (140 kreditų taškų), Grundlagen wissenschaftlichen Arbeitens (15 kreditų) Nichtpsychologischem Wissen "Zu kultur- und zivilisationstheoretischen Grundlagen" (25 balai).... [-]

Vokietija Berlin
Spalis 2019
Anglų,Vokiečių
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Touro College Berlin

Ši išsami bakalauro programa suteikia išsilavinimą keliais psichologijos aspektais, įskaitant socialinius, nenormalius, tarpkultūrinius, klinikinius ir pramoninius aspekt ... [+]

Ši išsami bakalauro programa suteikia išsilavinimą keliais psichologijos aspektais, įskaitant socialinius, nenormalius, tarpkultūrinius, klinikinius ir pramoninius aspektus. Šis laipsnis suteiks studentams tvirtą pagrindą būsimam tyrimui ar eiti į karjerą šioje srityje.

Amerikos psichologijos programa orientuota į supratimą apie žmogaus elgesį ir tai, kaip mes galvojame. Šis laipsnis apima būtiną bendrojo lavinimo studijų baigimą, įskaitant istorijos, politologijos, filosofijos, literatūros ar verslo klases.

Bendras ugdymas ne tik prisideda prie auginamo, gerai suapvalinto ir gerai informuoto žmogaus, jis taip pat suteikia tvirtą pagrindą tolesniam švietimui ir karjeros galimybėms. Plati išsilavinimas suteikia visišką prieigą prie magistro laipsnio Amerikos universitetų sistemoje.... [-]

Vokietija Berlin
Spalis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

BSc

Touro College Berlin

Programa suteikia plačią supratimą apie pagrindinius verslo principus su galimybe pasirinkti koncentraciją šiose srityse: rinkodaros, vadybos, finansų ar vadybos ekonomik ... [+]

Programa suteikia plačią supratimą apie pagrindinius verslo principus su galimybe pasirinkti koncentraciją šiose srityse: rinkodaros, vadybos, finansų ar vadybos ekonomika. Vadybos programų tikslas yra ugdyti lyderystės įgūdžius ir atskleisti studentus į verslo pasaulyje naudojamas priemones. Turėdami didelį dėmesį komunikacijai, kultūriniam sklandumui ir sprendimų priėmimui įvairiose aplinkose, programos atitinka vadybos karjerą organizacijose, turinčiose pasaulinius ryšius. Tai gali būti didelės tarptautinės organizacijos, taip pat pradedančios įmonės ir mažos bei vidutinės organizacijos, turinčios tarpvalstybines perspektyvas.

Pagrindinė informacija Programos pradžios data: rudens ar rudens semestras Trukmė: 3 metai Pradžios datos: Rudens semestras: rudens pabaiga, pavasario semestras: vasaris Vieta: Campus am Rupenhorn Mokesčiai: mokestis už vokiečių kalbos kursą yra 4500 eurų per semestrą. Patekimo į rinką reikalavimai ... [-]
Vokietija Berlin
Spalis 2019
Anglų
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Touro College Berlin

Programa suteikia plačią supratimą apie pagrindinius verslo principus su galimybe pasirinkti koncentraciją šiose srityse: rinkodaros, vadybos, finansų ar vadybos ekonomik ... [+]

Programa suteikia plačią supratimą apie pagrindinius verslo principus su galimybe pasirinkti koncentraciją šiose srityse: rinkodaros, vadybos, finansų ar vadybos ekonomika.

Amerikos bakalauro laipsnis gali būti baigtas iki aštuonių semestrų. Studentai turi užpildyti mažiausiai 120 Amerikos koledžo kreditų (40 kursų).

Vadybos programų tikslas yra ugdyti lyderystės įgūdžius ir atskleisti studentus į verslo pasaulyje naudojamas priemones. Turėdami didelį dėmesį komunikacijai, kultūriniam sklandumui ir sprendimų priėmimui įvairiose aplinkose, programos atitinka vadybos karjerą organizacijose, turinčiose pasaulinius ryšius. Tai gali būti didelės tarptautinės organizacijos, taip pat pradedančios įmonės ir mažos bei vidutinės organizacijos, turinčios tarpvalstybines perspektyvas.... [-]

Vokietija Berlin
Spalis 2019
Anglų
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba