Touro College Berlin

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Touro koledžą

Touro kolegija 1970 m. Buvo įkurta Niujorke Dr. Bernard Lander kaip Liberalų menų koledžas. Nuo 1970 m. Koledžo plėtra pasiekė Kaliforniją, Nevada, Izraelį, Rusiją ir Vokietiją.

2001 m. Landeris paprašė Saros Nachamos dirbti kartu ir įsteigti "Touro College" Berlyne. Sprendimas pasirinkti Vokietijos kapitalą kaip naują Touro koledžo universitetą buvo pagrįstas kolegijos giliąja žydų istorija ir bendruomenių suvienijimu Berlyne. 2003 m. Rudens semestre "Touro Berlin" atidarė 18 studentų, besimokančiųjų bakalauro studijas tarptautinėje verslo programoje, grupė, kuri galų gale tapo verslo vadybos bakalauro laipsniu.

2005 m. Landerį įkvėpė apsilankymas Holokausto memoriale Berlyne ir norėjo įsteigti Touro holokausto institutą. Landerio komunikacijos ir tolerancijos institutas buvo įkurtas 2006 m. Touro koledže, Berlyno miestelyje. 2007 m. Rudens semestro metu katedra pasveikino Holokausto komunikacijos magistro mokytojus. MBA programa buvo įvesta netrukus po 2010 m., O psichologijos bakalauro laipsnis buvo įkurtas 2013 metais.

Touro koledže Berlyne mes siekiame panaikinti atotrūkį tarp Amerikos ir Vokietijos akademinių sistemų ir sukurti daugiakultūrę aplinką, palankią mokymuisi.

Misija

Touro koledžas yra nepriklausoma institucija, skirta perduodant ir įtvirtinant žydų paveldą, taip pat tarnauti bendruomenei pagal jų įsipareigojimą intelektiniam tyrimui, žinių perdavimui, socialiniam teisingumui ir paslaugoms visuomenei.

"Touro College Berlin" siūlo bakalauro ir magistrantūros studijas verslo vadybos, psichologijos ir holokausto studijose. Šios programos padeda įvairiai Touro bendruomenės ir didesnės visuomenės dalims, ypač tiems, kurie praeityje buvo nepakankamai įsisavinti. "Touro Berlin" yra kolegija, kurioje studentai yra pasirengę profesionalų pasauliui ir kuriems suteikiama drąsa ir įrankiai, reikalingi sėkmingai karjerai pradėti.

Mes stengiamės suteikti unikalią tarptautinio išsilavinimo galimybę tik anglų kalba mūsų vaizdingame Berlyno miestelio mieste. "Touro" mūsų misija ir vizija priklauso nuo mūsų tarptautinių, Amerikos ir žydų vertybių. Mes priimame studentus iš viso pasaulio ir stengiamės teikti kokybišką mokymąsi.

Mūsų istorija - Campus "Am Rupenhorn"

Mūsų universitetas įsikūręs žavioje Berlyno Charlottenburg srityje. "Touro College Berlin" buvo įkurta 2003 m. Istorinėje "Bauhaus" viloje, kurioje garsi istorija. Mūsų universiteto namai iš pradžių priklausė Lindemann šeimai ir buvo sukurtas vokiečių architekto Bruno Paulio. Kai 1930-aisiais naciai ėmėsi jėgų, "Lindemann" namuose Am Rupenhorn tapo oficialia Reichskirchsminister (Reicho bažnyčios ministrė) Hanns Kerrl rezidencija. Kai karas baigėsi 1945 m., Namas buvo perkeltas į sąjungininkų pajėgas ir po karo buvo naudojamas kaip mokymo centras Britanijos kariuomenei. Galų gale jis buvo grąžintas Berlyno vyriausybei ir buvo naudojamas kaip pedagoginis ir ugdymo centras 1950-aisiais. Campus buvo įsigytas Touro koledže 2003 m. Klasėje tik 18 studentų pirmajame bakalauro verslo programoje.

Vietos

Berlynas

Address
Am Rupenhorn 5
Berlynas, Berlynas, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis