Oficialus aprašymas

Iš Aschaffenburg universitetas

Iš Aschaffenburg universitetas pasižymi ekonomikos susijusių, daugiausia tarpdisciplininių ir naujoviškų kursus. Į studijų krypčių ekonomiką ir teisėtvarką inžinerinius mokslus, universitetas šiuo metu siūlo dešimt bakalauro ir penkis iš eilės Antrosios pakopos programas, iš kurių vienas yra skirtas berufsbelgeitend ant.

Glaudus bendradarbiavimas su daugeliu bendrovių ir bendrijų su užsienio universitetais garantuoti studentams, kad jie įgyti praktinių žinių, ko reikia sėkmingam darbui vis labiau pasaulio vietoje.

Akademinio mokymo akademijos kokybė pabrėžė akredituotų studijų programų ir aukščiausių pozicijų atitinkamuose universitetų reitingą. Dabartinis patirtis kartu su pagrindinių įgūdžių gali būti Universiteto Aschaffenburg tapo ieškomų specialistų ir vadovų absolventai.

modelis

Iš Aschaffenburg universitetas yra taikomųjų mokslų universitetas. Valdymo ir Universiteto nariai - profesorius (INN) s darbuotojas (-ai) ir studentai - yra grindžiamas šiais vertybes ir tikslus:

Studentai centre

Mes įdėti studentus mūsų veiklos dėmesio centre ir pamatyti, kaip mūsų užduotis, kad jie galėtų tapti sėkmingą karjerą.

puikus mokymas

Yra supratau studijų auką, kuri yra orientuota į darbo rinkos reikalavimus ir ateities visuomenės problemas. Ji yra būdinga:

tarnyba Orientacijos praktinis Motyvacija mokytojų Tarptautiškumas

Moksliniai tyrimai ir plėtra ekspertizė

Universitetas veikia practice- ir taikymas orientuotus mokslinius tyrimus. Bendradarbiavimas su įmonėmis ir institucijomis sukelti nuosekliai žinių perdavimo tarp universitetų ir pramonės.

Lygybės ir šeimos patogumas

Mes skatinti lygybę tarp vyrų ir moterų ir sukurti vaikams ir šeimai studiją ir darbo sąlygas.

Pasitikėjimas bendradarbiavimas ir atviras dialogas

būtų gerbiamos tos geros sambūvio ir pagarbaus elgesio principai. Sprendimų priėmimo procesų skaidrumą, argumentais ir interesus, kurie veda į sprendimus, kurie yra nustatyti atvirą bendravimą tarp visų šalių.

Laipsniai: bakalauro ir magistro

Iš Aschaffenburg Universitetas siūlo tik bakalauro ir magistro studijų programas. Visi bakalauro programos profesinė kvalifikacija ir turėti normalų laikotarpį 7 semestrus. Čia vienas semestras bus privalomas atliekamas kaip stažuotės įmonėje. Po 7 semestrus, Dailės bakalauras, bakalauras Įstatymo ar bakalauro inžinerijos bus apdovanoti priklausomai nuo kurso. Priklausomai nuo tinkamumo ir interesų magistro laipsnį galima įgyti dar 3 semestrus.

Privalumai bakalauro ir magistro studijas sistemos

Dviejų pakopų sistema siūlo šiuos privalumus:

Bakalauro gali Okupacijos

Bakalauro programa veda į normalų laikotarpį 7 semestrus į pirmą profesinį išsilavinimą. Studijų tikslas yra pagrindinių žinių ir įgūdžių įgijimas dėl spartesnio karjeros ir tikslingai įsidarbinti. Bakalauro laipsniai gali būti taikymas orientuotas tyrimas papildo magistro laipsnį arba.

Kapitonas gilina akademinio mokymo

Magistro programa, todėl į normalų laikotarpį tris semestrus, esant tiriamojo ar taikomojo antrojo laipsnio. Tam reikia pirmą universitetinį išsilavinimą pabaigos. Kvalifikaciniai reikalavimai išsamiai nustatomi universitete. Studijų tikslas yra išplėsti, specializaciją arba plačios, -ir pastaraisiais tyrimais, jei būtina, profesinės praktikos - įgytas žinias ir įgūdžius. Magistro laipsnius universitetuose taikomųjų mokslų suteikti prieigą prie aukštesnėse valstybės tarnybos, kai programa yra akredituota. Magistras suteikia principą į doktorantūrą universitete. Profesinio tikrųjų programos, skirtos potencialiems klientams iš profesinio gyvenimo su pirmojo laipsnio ( "mokymosi visą gyvenimą").

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BBA

University of Applied Sciences Aschaffenburg

Bakalauro programa Verslo administravimas suteikia galimybes profesiniam užimtumui ir vystymuisi stebina įvairiausių sektorių ir funkcijas. Šios programos tikslas yra mok ... [+]

Bakalauro programa Verslo administravimas suteikia galimybes profesiniam užimtumui ir vystymuisi stebina įvairiausių sektorių ir funkcijas. Šios programos tikslas yra mokyti valdymo ekspertus, kurie galėtų naudoti specializuotus procedūras, moksliškai sukurtas laikui bėgant visų ekonominių ir administracinių funkcijų, siekiant išspręsti praktines problemas. Programos absolventai galės remti valdymą įvairiose srityse verslo administravimo ir perimti pačių valdymo užduotis.

Daugelis mūsų absolventų patekti į privataus verslo, kur jie gali tapti aktyvus konsultavimas funkcijas (pvz viešųjų buhalteriams, mokesčių konsultantams, verslo konsultantų ir reklamos konsultantų), taip pat, kaip vyresnio amžiaus darbuotojų pramonės ir prekybos įmonių pasaulyje. Mūsų studentai taip pat yra paklausi bankų ir kreditų valdymo sektoriuose. Visų pirma, yra kvalifikuotų valdymo ekspertai tarnyboje (pvz federalinių valdžios institucijų, regioninių administracinių organų ir socialinės apsaugos departamentai) paklausa. ... [-]

Vokietija Aschaffenburg Munich
Spalis 2019
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

University of Applied Sciences Aschaffenburg

Elektroninis ir informacinių technologijų daro įtaką beveik visose kasdienio gyvenimo srityse. Be jo, ne tik natūralus naudojimo kompiuterių, televizorių, turinčios table ... [+]

Elektroninis ir informacinių technologijų daro įtaką beveik visose kasdienio gyvenimo srityse. Be jo, ne tik natūralus naudojimo kompiuterių, televizorių, turinčios tablečių arba smartphonach būtų neįsivaizduojamas. Jie taip pat gali būti randama vis sudėtingesnių priemonių vėl vaidina varomųjų bėgiais metu, vandens ir ore vis didėjantį vaidmenį ir yra labai svarbus pramonės produkcijos kapitalo ir vartojimo prekių visų rūšių. Elektros inžinerijos ir informacinių technologijų tyrimas suteikia žinių, įgūdžių ir kompetencijos atlikti ir suprasti elektronines sistemas ir suteikia jums su geriausiais perspektyvas darbo rinkoje.

Pagrindiniai duomenys Laipsnis: bakalauras inžinerija Kitas Kvalifikacija: inžinerijos magistras Apimtis: 210 ECTS 7 semestrai, įskaitant šešis semestrus ir praktinio semestro Pradedant studijas: Metinės spalis Prašymas terminas 2 gegužės iki kiekvienų metų liepos 15 Elektroninės ir informacinės technologijos universitete Aschaffenburg Įgyti žinių ir pagrindinius kvalifikaciją už dalyvavimą pagrindinių technologijų srityse rytoj okupacijos Specialių žinių elektronikos ir informacinių technologijų srityse, taip pat individualus Specializacija Švietimas Fakultetas tyrimų Stiprus leidžia praktinį darbą pažangiausius technologijų pažangiausias laboratorijose Patrauklios bendrovių regione su puikias galimybes stažuotės Tarptautinė orientacija: Dvivietis Laipsnis su universitetais Suomijos partnerių galimų Specialūs įgūdžiai universiteto magistras Elektros ir informacinės inžinerijos Nuolatinis viršų vietos oficialiuose palyginti, kaip Che rango TIME Studijų kartu su praktika (Kolegija-dvejopo) įmanoma Studijų tikslai ir studijų siekiniai ... [-]
Vokietija Munich Aschaffenburg
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Hochschule Aschaffenburg - Infofilm