University of Applied Sciences Europe

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų specialybė

University of Applied Sciences Europe (UE) traukiniai vyksta verslo, sporto ir žiniasklaidos srityse

7710_5742_Wirtschaft-studieren_04.jpgMūsų studijų programos

Europos Sąjungoje siūlome bakalauro ir magistro studijų programas, kurias galite studijuoti ne visą darbo dieną, visą darbo dieną ar ne visą darbo dieną. Visoms programoms taikomi du pagrindiniai principai: praktinis mokymasis ir tarptautinis mąstymas. Išmokti praktikoje Be žinomų mokslininkų, daugelyje žinomų įvairių sektorių asmenybių mokosi ES. Ryšys su ekonomika yra artimas ir mainai gyvi. Vienas iš tikslų - kuo anksčiau įtraukti į tyrimą kuo daugiau darbo reikalavimų aspektų. Gyvas keitimas taip pat suteikia jums galimybę pažvelgti į sėkmingų praktikų ir asmenybių pečius. Norint tave gerai mokytis prie ekonomikos reikalavimų, visos BiTS studijų programos yra praktiškai orientuotos. Įvairios privalomos stažuotės suteikia daugiau nei tik teorijos. Be to, daugelis studentų iniciatyvų suteikia galimybę toliau mokytis savo dominančioje srityje. Taigi, jūs jau per tyrimo laikotarpį gausite pirmąją svarbią patirtį, susijusią su vėlesniu profesiniu gyvenimu.

7707_bits-hochschule__gallery.jpgMūsų vietos

Berlynas, Hamburgas ir Iserlohnas - trijų vietų pobūdis negali būti kitoks. Pagal amerikietišką modelį studentai gali rinktis tarp sostinės nuojauta, Šiaurės Vokietijos uosto metropolio ir gamtos artimojo universiteto universiteto - pagal pageidavimus ir tipą. Kadangi sprendimas mokytis ir universitetas visada yra sprendimas dėl vietos. Daugeliui svarstymas „Ką aš noriu tapti?“ Glaudžiai susijęs su klausimu „Kur aš noriu būti?“. UE vietos atitinka įvairius pageidavimus: Berlyno miestelis yra pačioje metropolio širdyje, šalia Potsdamo aikštės. „Seileree“ miestelis „Iserlohn“ yra apsuptas žalumynų ir įvairių laisvalaikio galimybių. „Campus Hamburg“ yra Altonos rajone, netoli uosto ir Elbės.

7708_bits-berlin.jpgMūsų tikslai

Mūsų svarbiausias tikslas yra jūsų sėkmė. Mes padėsime jums būti gerai pasirengę savo profesiniam gyvenimui ir sekti savo kelią. Atsižvelgiant į tai, mes mokome savo mokinius tapti verslininkių mąstymo ir veikiančiais jaunesniais darbuotojais. Žinių ir kompetencijų perdavimas Šiandien tai yra įgūdžių derinys, leidžiantis sėkmingai karjerą: turinio žinios ir socialiniai įgūdžiai, valdymo žinios ir saugus buvimas tarptautinėje arenoje yra karjeros kaip privataus sektoriaus lyderis pagrindas. Visose ekonomikos srityse ieškoma verslumo mąstymo jaunų vadovų, kurie teoriškai gerai išsilavinę ir jau studijuojant įgijo atitinkamą praktinę patirtį Vokietijoje ir užsienyje. Mes tinka jums tenkinti šiuos reikalavimus. Rezultatai didžiuojasi: Mūsų absolventai į savo profesinį gyvenimą patenka per labai trumpą laiką.

7709_career-center__gallery.jpg

Vietos

Berlynas

Address
Dessauer Str 3-5

D-10963 DE Berlynas, Berlynas, Vokietija

Iserlohn

Address
Reiterweg 26b
58636 Iserlohn, Šiaurės Reinas-Vestfalija, Vokietija

Hamburgas

Address
Museumstraße 39

22765 Hamburgas, Hamburgas, Vokietija