Oficialus aprašymas

Ar norite, kad kalbos ir komunikacijos savo darbą? Pamatyti savo būsimą karjerą tarptautinėje aplinkoje? Taikomosios kalbų Miuncheno SDI koledžo rasti tinkamą studijų programą. Čia suteikia jums laipsnių konkurencinį pranašumą pasaulinėje darbo rinkoje: komunikacijos įgūdžius keliomis kalbomis, kartu su daug žinių iš verslo, žiniasklaidos priemonėse ar technologijų, taip pat tarpkultūrinės kompetencijos, kaip pagrindinio kvalifikacijos sėkmingą karjerą.

Studijų sąlygos privačioje kolegijoje garantuoti mažų mokymosi grupes ir intensyvią priežiūrą, studentų jų mokytojai. SDI Miunchenas būdinga tarptautinę atmosferą ir, dėka savo švietimo tinklą visame pasaulyje kontaktų. Taigi, įgyti vertingos patirties ir sužinoti apie tarptautinės rinkos studentams galimybes studijų metu.

Programos mokomos:
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

University of Applied Languages of the SDI Munich

Tarptautinio verslo komunikate (ba) Tarptautinio verslo komunikacijos bakalauras nustato už sėkmingą karjerą pasaulinėje darbo rinkoje pagrindas. ... [+]

Tarptautinio verslo komunikate (ba) Tarptautinio verslo komunikacijos bakalauras nustato už sėkmingą karjerą pasaulinėje darbo rinkoje pagrindas.

Su tarpdisciplininių bakalauro laipsnį tobulinti savo kalbinius įgūdžius ir profesinį savo bendravimo įgūdžius. Jie įgyja išsamių žinių verslo, komunikacijos ir kultūros ir juos įgyvendinti studijų metu praktiškai - į dalyko susijusio semestrą užsienyje, mokymo ir studijų projektus.

Su baigimo, turite teisę kaip daugiakalbį ekspertas ekonomikos, kultūros, tarpkultūriškumu ir komunikacijos ir yra gerai pasirengę sudėtinga dirbti tarptautinėje aplinkoje ir dirbti tarpkultūrinės komandos.

Studijų programa iš pirmo žvilgsnio ... [-]
Vokietija Miunchenas
Spalis 2019
Vokiečių,Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba