University of Applied Sciences Europe - English Programs

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mūsų universitetą

Kas mums ypatinga

Taikomųjų mokslų universitetas Europoje - Iserlohn, Berlynas, Hamburgas šviesti rytoj dizainerius ir sprendimus priimančius asmenis \ t

 • Verslas,
 • Psichologija
 • Žiniasklaida ir ryšiai,
 • Sporto vadyba,
 • Menas ir dizainas.

Taikomųjų mokslų universitetas Europoje yra pasaulinių universitetų sistemų dalis. Universitetas skatina į ateitį orientuotą įgūdžių ugdymą ir tarpdisciplininius mokymo formatus, atsižvelgiant į faktinę praktiką ir pagal aukščiausius tarptautinius standartus Iserlohn, Berlyne ir Hamburge.

Sąveika tarp kūrybinio, verslumo ir skaitmeninio mąstymo, taip pat tarptautinė perspektyva, įvairios studijų sritys tarpusavyje praturtina viena kitą ir siūlo naujus mokymo ir mokslinių tyrimų metodus, pritaikytus darbo rinkos 4.0 reikalavimams.

BiTS pirmą kartą buvo įkurta 2000 metais kaip nepriklausomas universitetas. Šiandien ji priklauso Europos taikomųjų mokslų universitetui ir susitikimų vieta jauniems verslo talentams, dėstytojams, verslininkams ir įmonėms visame pasaulyje. Čia mes teikiame aplinką, kurioje studentai ir profesoriai skatinami kurti naujas idėjas ir atrasti visą jų verslumo potencialą.

Padėkite pamatą įdomiai karjerai su ateities orientuotais, akredituotais bakalauro ir magistro laipsniais Berlyne, Hamburge arba Iserlohne (Šiaurės Reinas-Vestfalija).

Unikalus tarptautinis tinklas

Padarykite pasaulį savo miesteliu! Taikomųjų mokslų universitete Europoje mokosi pasauliniame tinkle . Raginame jus išbandyti dalykus studijų metu, įkvėpti naujų patyrimų ir išplėsti savo asmeninius bei profesinius horizontus. Jums bus naudinga:

 • Integruotas semestras užsienyje žinomame partnerių universitete
 • Tarptautinis ir sėkmingas fakultetas
 • Pasaulinės paskaitos ir tarpvalstybiniai praktiniai projektai, naudojant novatoriškus mokymo metodus
 • Tarpkultūrinis mainai - iš esmės ir universitete - daugiau nei 100 tautų atstovauja mūsų miesteliui
Individualus vystymasis ir tarpdisciplininis mokymasis

Taikomųjų mokslų universitetas siūlo Jums akademinę aplinką, kurioje jums patinka mokyti geriausiais tarptautiniais standartais, neprarandant individualumo.

Perėjimas į ateitį, sudėtingi ir tiksliniai sprendimai vis dažniau reikalauja įtraukti įvairias perspektyvas, naujas technologijas, kūrybiškumą ir mokslinius tyrimus. Siekiant užtikrinti asmeninį tobulėjimą ir ankstyvą orientaciją į karjerą, nuo pat pradžių dirbate praktiškai ir tarpdiscipliniškai, ir esate skatinami mąstyti už sienų su daugybe dalykų. Taikomųjų mokslų universitete Europoje jūs turite papildomą galimybę dalyvauti tarpdalykinėse tarpdisciplininėse studentų iniciatyvose, kad poliruotumėte savo profesinį profilį ir taptumėte patrauklus darbo rinkoje.

Papildomas sertifikatas ir dalyvavimas kartu su jūsų studijomis

Be to, jūsų individualaus personažo raida: Studentai skatinami įgyvendinti projektus savo iniciatyva studentų iniciatyvose ir užsiimti neįgaliųjų veikla . Jums bus suteiktas unikalus papildomas pažymėjimas , kuriame išvardijami pagrindiniai įgūdžiai. Jie buvo nustatyti pagal laureatą užsakytame tyrime, kuriame dalyvavo daugiau nei 5000 partnerių ir daugiau nei 20000 studentų, dėstytojų, darbuotojų ir absolventų. Tai yra galimybė studentams ir absolventams įgyti pranašumą prieš kitus darbo ieškančius asmenis.

Be to, studijų metu galite prisijungti prie vieno iš mūsų daugelio studentų kurortų ir ugdyti savo įgūdžius už mokymo programos ribų. Keletas pavyzdžių:

 • CampusMagazin
 • BiTS.fm
 • „BiTS Vision“
 • Rubicon
Maksimalus praktiškumas

Tikroji profesinė patirtis nuo pirmos dienos: Taikomųjų mokslų universitete Europoje jūs turite galimybę išbandyti, ką išmoko tiesiai po klasės, ir įgyti įžvalgų apie kasdienį sektoriaus darbą studijų metu. Visos programos yra sukurtos pagal turinį ir tvarkaraštį, kad būtų galima tiesiogiai pritaikyti teoriją praktikoje.

Be kitų dalykų, į praktiką orientuotos UE programos jums siūlo:

 • Fakulteto nariai, kurie yra savo srities profesionalai ir profesionaliai dirba versle .
 • Integruotos stažuotės, kurias galite, pavyzdžiui, užbaigti vienoje iš daugelio mūsų verslo partnerių.
 • Bendradarbiavimo projektai su pirmaujančiais verslo milžinais, pvz., SAP.
Tyrimas su profesionalais naujoviškoje aplinkoje

Sėkmingi verslininkai yra ne tik puikūs verslo profesionalai, bet ir kiti vadovavimo įgūdžiai. Mes norėtume, kad jūs savo širdyje tai atliktumėte savo studijų metu, ir tuo tikslu atneškite jus kartu su žmonėmis, kurie geriausiai žino.

Užtikrindami mažas klases ir seminarų grupes , sukuriame visiškai unikalią studijų aplinką, kurioje galite intensyviai ir individualiai vystytis. Savo studijų projektuose, taip pat specialiuose minkštųjų įgūdžių seminaruose supažindiname jus su pagrindiniais gebėjimais, pvz., Komandos valdymu, savęs organizavimu ir strateginiu planavimu, užpildykite savo įgūdžių profilį ir ugdykite verslumo mąstymą.

Tapkite mūsų komandos dalimi ir padarykite skirtumą - visame pasaulyje.113445_pexels-photo-1326947.jpeg

Programos mūsų verslo fakultete

Siūlome įvairias programas, pavyzdžiui:

 • Bakalauro laipsniai
 • Dvigubas bakalauro laipsnis
 • Daug magistro laipsnių

Kai kurios iš šių programų yra siūlomos anglų kalba.

Pasirinkite iš trijų vietų

Taikomųjų mokslų universitetas Europoje turi tris vietas kūrybiniuose centruose Berlyne, Hamburge ir Iserlohne.

 • Berlynas - verslumo centras, tendencijos, gyvenimo būdo kapitalas, idėjų inkubatorius - nedaugelis miestų yra giriami visame pasaulyje už savo įvairovę ir Vokietijos sostinę. Mūsų universitete Berlyne studijuoti netoli ekonominio taško „Potsdamer Platz“.
 • Hamburgas - žiniasklaidos mieste Nr. 1, šalia „Spiegel“, „Stern“, „Die Zeit“, „Google“, „Twitter“, „Facebook“ ir kt. Mūsų „Campus Hamburg“ yra netoli alternatyvių kaimynystės scenų, taip pat ir upscale miesto centro.
 • Iserlohn - Šiaurės Reino-Vestfalijos regione Seilersee yra mūsų Campus Iserlohn, turtingas tradicijomis ir trečiasis gražiausias Vokietijos miestelis pagal žurnalo „Unicum“ apklausą. Šiaurės Reino-Vestfalijos - Dortmundo ir Kelno - pramonės centrai yra lengvai pasiekiami.
Šiuolaikinė įranga

Siūlome programą, kurioje susipažinsite su įranga, kurią naudosite vėliau. Taigi, priklausomai nuo universiteto, galima naudotis įvairiomis galimybėmis: nuo mac baseinų iki fotostudijų ir ekrano spausdinimo dirbtuvėse.

Savo projektams galite visada skolintis nešiojamus kompiuterius, fotoaparatus ir kitus priedus.

Valstybė išnagrinėjo ir akreditavo

Taikomųjų mokslų universitetas Europoje yra pripažintas ir akredituotas Šiaurės Reino-Vestfalijos ir Vokietijos mokslo ir humanitarinių mokslų tarybos, tiek valstybės, tiek kaip institucijos, ir tai yra 10 metų, kaip vienas iš nedaugelio universitetų ilgiausią laiką Vokietija. Visos mūsų programos yra akredituotos FIBAA, viena iš svarbiausių Europos ir tarptautinių agentūrų akademinio švietimo kokybės užtikrinimui ir plėtrai.

Jūsų karjera po baigimo

Taikomųjų mokslų universiteto bakalauro laipsnis Europa yra optimalus sėkmingos profesinės ateities pagrindas - ar tai būtų verslas, žiniasklaida, sportas, IT ir technologijos, užimtumas, vadybininkas, ar verslininkas.

Mūsų magistro programos suteikia jums papildomą galimybę įsitvirtinti profesionaliai, remtis savo asmeniniais įgūdžiais ir pereiti į kitą lygį savo karjeroje. Mūsų tarptautinis karjeros centras naudojasi mūsų įmonės ir absolventų tinklo ryšiais, kad asmeniškai padėtų jums planuoti savo individualų vežėjo kelią ir paraiškų teikimo etapą.

Padarykite Europos taikomųjų mokslų universitetą savo karjeros atspirties tašku ir padarykite kažką didelio judesio!115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Mūsų vizija

Taikomųjų mokslų universitete Europoje esame pasiryžę suteikti mūsų absolventams ilgalaikius ir sėkmingus tyrimus ir mokymus darbo vietoms skaitmeniniame amžiuje. Kaip valstybės akredituotas privatus universitetas, skatiname ypač nepriklausomą verslumo-kūrybinį mąstymą ir veikimą. Mes siūlome atitinkamus specialistus, sprendimų priėmimo ir socialinius įgūdžius per šiuolaikines pedagogines koncepcijas lanksčiose studijų programose. Kaip kosmopolitiškas Europos universitetas, mes ugdome tiek vietos, tiek pasaulines perspektyvas ir aktyviai skatiname tarptautinį studentų judumą.

Mes siekiame pagarbių tarpasmeninių santykių, skatinančių mūsų studentus ir darbuotojus prisidėti prie universiteto formavimo ir tolesnio vystymosi. Kiekvienoje universitete mes puoselėjame asmeninę atmosferą, individualiai sprendžiant ir aktyviai lydėdami unikalių stiprybių, gyvenimo situacijų ir mūsų mokinių vystymosi takų.

Nuoseklus teorinių reikalavimų ir praktinio įgyvendinimo derinys skatina profesionalų smalsumą ir orientaciją į unikalų profilį. Šiuo tikslu mes laikome dialogą orientuotomis, interaktyviomis pedagoginėmis koncepcijomis mažose grupėse kaip optimalų būdą įgyti į rezultatus orientuotas kompetencijas. Be to, įvairių sričių tarpdisciplininis bendradarbiavimas suteikia studentams didelę pridėtinę vertę.

Šiuos tikslus siekia ir taiko profesija, kuri pati yra moksliškai ir praktiškai aktyvi ir visiškai susipažinusi su dabartinėmis savo kompetencijos srities problemomis. Vykdome vienodą atsakomybę už mūsų profesinę ir socialinę reikalavimą. Galų gale, mūsų universitetas mato save kaip kviečiančią platformą, skirtą skleisti žinias ir mokslinius tyrimus, kad mūsų studentai taptų nepriklausomais, atspindinčiais ir atsakingais asmenimis.111577_pexels-photo-1152500.jpeg

Mūsų tikslai

Mūsų svarbiausias tikslas yra jūsų sėkmė. Mes esame pasiruošę pasirūpinti, kad esate idealiai pasirengę pradėti savo profesinę karjerą ir padaryti savo kelią. Turint tai omenyje, mes mokome savo mokinius tapti jaunais profesionalais, turinčiais verslumo dvasią ir požiūrį.

Kaip mokoma žinių ir įgūdžių

Šiandien jums reikia gebėjimų derinti sėkmingą karjerą. Esminės žinios ir socialiniai įgūdžiai, vadybos žinios ir pasitikėjimas tarptautiniu lygmeniu yra vadovaujančios karjeros laisvojoje ekonomikoje pagrindas. Šiomis dienomis visose verslo srityse reikia ieškoti verslumo jaunų vadovų, turinčių gerą teorinį išsilavinimą ir kurie įgijo atitinkamą praktinę patirtį tiek namie, tiek užsienyje. Mes pasirūpinsime, kad atitiktų šiuos reikalavimus.

Rezultatai kalba už save: Europos taikomųjų mokslų universiteto absolventai įsidarbina labai greitai.112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Ką mes siūlome

Už paskaitų salės įvairios studentų iniciatyvos Taikomųjų mokslų universitete suteikia jums vertingos praktinės patirties. Tikimės ir skatinsime jus dalyvauti šiose veiklose. Jie rodo, kaip studentai yra labai motyvuoti ir akcentuoja praktinį universiteto požiūrį. Iniciatyvos yra tokios pat įvairios, kaip ir studijų kursai.

Plataus užmojo tikslų nustatymas, vykdymas ir pasiekimas

Tikriausiai geriausiai žinoma iniciatyva yra „Campus Symposium“. Įžymūs žmonės, kaip Bill Clinton, Kofi Annan ir Gerhard Schröder, praeityje priėmė kvietimą kalbėti šioje tarptautiniu mastu pripažintoje ekonominėje konferencijoje. Šį renginį organizuoja tik studentai - nuo svečių priėmimo, maitinimo ir bilietų pardavimo į PR, rėmėjų ir kalbėtojų ryšius. Kitos iniciatyvos apima, pavyzdžiui, įmonių konsultavimą, kaip išspręsti verslo problemas, nepriklausomą televizijos ar radijo laidų kūrimą arba socialinius projektus. Tačiau jūs įsitraukiate į Europos taikomųjų mokslų universitetą, gausite vertingos praktinės patirties.113991_pexels-photo-933964.jpeg

Vietos

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: