Oficialus aprašymas

sparnai Tarptautinis

Profesinių studijų

Dėkojame už Jūsų susidomėjimą dalis laiko studijoms ir tęstinio mokymo programas Wismar University of Applied Sciences (Vokietijoje). Wismar universitetas yra pažangi ir inovatyvi mokslo ir mokslinių tyrimų įstaiga, turinti daugiau nei 100 metų akademinės kompetencijos. Tai tarptautinis universitetas, kuris yra praktika ir į verslą orientuotą su daugiau nei 8500 studentų studijuoja tiek on-campus ir per interneto arba darbo laiku.

Wings - Wismar Tarptautiniai baigimo Paslaugos Įmonė įkurta 2004 metais - siūlo Papildomas profesinis internete ir Ištęstinės programas, taip pat sertifikuota tolesnio išsilavinimo dirbančių specialistų. Jo tema sritys apima verslo, technologijų ir dizaino valstybinės kolegijos tolesnio švietimo pažymėjimas. Su maždaug 4500 darbo laiku studentams ir toliau 650 švietimo dalyviams dešimt vietų visoje šalyje, taip pat Berlyne ir Miunchene, sparnai yra vienas iš pirmaujančių valstybinių nuotolinio mokymosi paslaugų teikėjų Vokietijoje. Sparnai dabar taip pat siūlo tarptautinius neakivaizdinės studijos profesionalais studijų centrų, esantys Keiptaunas, Bankokas, Singapūras ir Surabaja.

Dėl kai kurių kontaktų Europoje, Baltijos regione, Amerikoje, Lotynų Amerikoje, Azijoje ir ypač Pietryčių Azijoje, iš tarpkultūrinių savybių įvairovė gali būti savitai rasti mūsų mokslinių tyrimų ir mokymo metodus. Šiuo metu yra studentų iš visame pasaulyje, dalyvaujantys mūsų neakivaizdinės studijos profesionalams.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Vokiečių
Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree:

Hochschule Wismar - Mit allen Wassern gewaschen.