Oficialus aprašymas

Verslo, technologijų ir kultūros mokykla yra privati, valstybinė patvirtinta ir akredituota mokslo universitete įsikūrusi Berlyne ir kitą Baden-Baden tyrimas. Po 2011 įkūrimo, tyrimas buvo veikianti 1 d. buvo įtraukta į 2012 m. Kaip F + U grupė, iš daugiau nei trisdešimties metų patirtį garsaus Vokietijos švietimo Konzernes naudą HTWK dukterinė įmonė.

tyrimas

HTWK mato savo mokslinių tyrimų interesai taikomosios ir žinoma susijusiems moksliniams tyrimams į verslo, technologijų ir kultūros studijų srityse. Tyrimo tikslas yra įgyti naujų žinių ir savo vietą ant siūlomų studijų programų ir naujų mokslinių tyrimų metodų perkėlimą naudoti studentams.

publikacijos

Per HTWK Diskusijos Popierius serijos rezultatus vykstančio tyrimo Universiteto nariai HTWK būti įvestas nuo 2015 m. HTWK Diskusijos Straipsniai taip pat gali atrodyti kaip straipsnių profesiniuose žurnaluose, kaip įmokų antologijų ar monografijų. Jie yra skirti mokslininkų / tyrinėtojų ir studentams, bet ir nacionaliniu, ir tarptautiniu domina ekonomikai, visuomenės, politikos ir kultūros, ir yra skirti paskatinti žmones žadinti profesinę diskursą ir toliau.

Programos mokomos:
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


hwtk University of Applied Sciences

Jūs pripažįstate, kad šiuolaikinės kompanijos vis labiau yra tarpusavyje susijusios ir turi veikti tarpkultūriniu požiūriu? Ar domitės globalia darbo aplinka tarptautiniu ... [+]

Į studijų programą

Jūs pripažįstate, kad šiuolaikinės kompanijos vis labiau yra tarpusavyje susijusios ir turi veikti tarpkultūriniu požiūriu? Ar domitės globalia darbo aplinka tarptautiniu mastu? Tada bakalauro programa "International Management" rengia jus už darbą tarptautinėse kompanijose per psichologinį, sociologinį, tarpkultūrinį ir lingvistinį išsilavinimą. Per 6 semestrus , kurie apima semestrą užsienyje, galite mokytis dieninių studijų modeliu, dvigubo studijų modeliu arba nuotoliniu mokymu ir atverti puikias karjeros ir atlyginimo perspektyvas praktinio mokymo metu. Be tarptautinio Campus Berlyne , galimybė išmokti daugiau užsienio kalbų ir semestro užsienyje bus apvalinama visapusiška programos tarptautinė orientacija. Semestras užsienyje gali būti baigtas viename iš mūsų tarptautinių partnerių universitetų, pavyzdžiui, Niujorke arba Erasmus, ir yra įtrauktas į mėnesines studijų mokesčius.... [-]

Vokietija Berlynas Baden-Badenas
Balandis 2020
Anglų,Vokiečių
Dieninės
Ištęstinės
6 - 9 semestrai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba