hwtk University of Applied Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Verslo, technologijų ir kultūros mokykla yra privati, valstybinė patvirtinta ir akredituota mokslo universitete įsikūrusi Berlyne ir kitą Baden-Baden tyrimas. Po 2011 įkūrimo, tyrimas buvo veikianti 1 d. buvo įtraukta į 2012 m. Kaip F + U grupė, iš daugiau nei trisdešimties metų patirtį garsaus Vokietijos švietimo Konzernes naudą HTWK dukterinė įmonė.

tyrimas

HTWK mato savo mokslinių tyrimų interesai taikomosios ir žinoma susijusiems moksliniams tyrimams į verslo, technologijų ir kultūros studijų srityse. Tyrimo tikslas yra įgyti naujų žinių ir savo vietą ant siūlomų studijų programų ir naujų mokslinių tyrimų metodų perkėlimą naudoti studentams.

publikacijos

Per HTWK Diskusijos Popierius serijos rezultatus vykstančio tyrimo Universiteto nariai HTWK būti įvestas nuo 2015 m. HTWK Diskusijos Straipsniai taip pat gali atrodyti kaip straipsnių profesiniuose žurnaluose, kaip įmokų antologijų ar monografijų. Jie yra skirti mokslininkų / tyrinėtojų ir studentams, bet ir nacionaliniu, ir tarptautiniu domina ekonomikai, visuomenės, politikos ir kultūros, ir yra skirti paskatinti žmones žadinti profesinę diskursą ir toliau.

Vietos

Berlynas

Address
hwtk Berlin
Bernburger Straße 24/25

10963 Berlynas, Berlynas, Vokietija

Baden-Badenas

Address
hwtk Baden-Baden
Jägerweg 8

76532 Baden-Badenas, Badenas-Viurtembergas, Vokietija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis