Oficialus aprašymas

Studijavimas su ateities - tuo NTA Isny!

Puikus kontaktai partneris įmonių, pramonės, asmeninio dėmesio iš aukštos kvalifikacijos dėstytojų, praktinio mokymosi mažose grupėse, trumpų studijų laikotarpius, Vokietijos unikaliomis kursus ir dideliu Freizeitgangebot šeimos aplinkoje - studijos ne iš NTA Isny ​​Fachhochschule siūlo jums daug privalumų.

Tuo NTA Isny ​​jei jūs sėkmingai atidaryti Mokslas (bakalauro) bakalauro, The Technikos kolegijoje ar aukštosios mokyklos buvo baigtas. Kitos Priėmimo reikalavimai nėra. Čia galima pradėti iškart su tyrimu dėl metinės semestro pradžios žiemos semestrą!

Su bakalauro (bakalauro) baigimas atveria jums galimybę sulyginti sėkmingą pradžią stiebo srityje vienoje iš 123,000 taškų ar magistrantūros studijas Vokietijoje ar užsienyje imtis.

apžvalga kursai

Atraskite savo galimybes ir gauti informaciją dabar apie mūsų akredituotų kursų bakalauro:

chemija

Mokslo Chemijos bakalauras, specializacija Bendrosios chemijos ar maisto chemija ir aplinkosaugine analize tuo NTA Isny ​​atidarėte platų veiklos sritį.

Farmacinės chemijos

Laipsnis programa mokslo bakalauras Chemijos tuo NTA Isny ​​optimaliai priderinti prie farmacijos pramonės poreikius.

fizika inžinerija

Taikomoji ir technikos fizika, inžinerija, elektronika, optika, chemija, informatika ir daug daugiau. visi dalyvauja studijuoja bakalauro fizikos.

kompiuterių mokslas

Mokslo informatikos bakalauras tuo NTA Isny ​​siūlo pagrindinį mokymą po specializaciją.

Karjera pasirinkimas Made Easy!

NTD Isny ​​Jums padės priimti teisingą kelią savo ateities karjerą! Kadangi ne iš NTA miesteliu mes Jums siūlome unikalią galimybę atrasti savo stipriąsias ir pasirinksite atitikimo jums specialistas gamtos mokslų ir informatikos srityje - arba degustavimo darbo vietą ar dėl parengiamųjų semestrą.

Čia galite per bandymus stažuotės ar parengiamojo semestro savo žinias gamtos mokslų, matematikos, chemijos, fizikos ir informatikos gilinti ir plėsti, taip lengvai sužinoti, kur yra jūsų pranašumai. Tai padės jums renkantis karjerą - ar profesinio kolegijoje su mokymu arba kolegijoje laipsnį!

Kaip dalis mūsų degustavimo stažuotės, mes taip pat siūlome kursus savaitės pelkėtų.

Geriausia investicija yra į ateitį savo!

NTD Isny ​​siūlo jums daug privalumų studijoje - iš asmeninio prižiūri mūsų instruktoriais praktinių pamokų per efektyviam mokymosi mažose grupėse. Tai akivaizdu ne tik sėkmingo mūsų studentų, bet ir dėl to, kad NTA Isny ​​studentai turi vienas iš trumpiausių laikotarpių studijuoti Vokietijoje! Todėl studijuoja privataus, valstybės pripažintos Fachhochschule NTA Isny ​​yra tvarus investuoti į savo ateitį.

Programos mokomos:
  • Vokiečių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

nta Isny

pagaminti cheminiai junginiai ir jų savybės ištirti nauji sintetiniai maršrutai plėtoti, tobulinti kompozicijas medžiagų ir daugelio kitų medžiagų - bakalauro laipsnis ch ... [+]

Su chemijos mokslų bakalauras (bakalauro)

Studijos Chemijos dėmesio Bendrosios chemijos ar maisto chemija ir aplinkosaugine analize

Gaminame cheminius junginius ir tirti jų savybes, kurti naujus sintetinius maršrutus, kompozicijos medžiagų ir daug kitų medžiagų, siekiant pagerinti - bakalauro laipsnį chemijos, galite laboratorijose ir gaminti chemijos ir farmacijos pramonėje, maisto ir gėrimų pramonėje, kokybės užtikrinimo ir valdymo, įmonių, dirba viešųjų mokslinių tyrimų ir bandymų institutų, priežiūros institucijų aplinkos apsaugos ir daugelyje kitų sričių. Tiriant chemija jūs sudarė Desmitcīņnieks mokslo ir turės naudos iš praktinio požiūrio NTA Isny: Kadangi čia jūs galite praktiškai atlikti net visas eksperimentus ir mokosi taip žinote visus prietaisus, su kuria jūs vėliau bendrovė darbas vyksta. ... [-]

Vokietija Isny im Allgäu
Spalis 2020
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
nta Isny

Jūs norite eiti į dalykų tiksliai į dugną ir pareikšti proveržio technologijas, kaip antai nanotechnologijos ir lazerinių technologijų ar naujausių jutiklių technologijas ... [+]

Su fizikos inžinerijos mokslo bakalauras (bakalauro)

Jūs norite eiti į dalykų tiksliai į dugną ir pareikšti proveržio technologijas, kaip antai nanotechnologijos ir lazerinių technologijų ar naujausių jutiklių technologijas kelyje? Jūs norite, kad to, kas techniškai įmanoma pasiekti viršūnę?

Tada pasirinkti dabar akredituotos laipsnį fizikos Inžinerija: Nes tai dera taikyti ir inžinerinės fizikos elektros inžinerijos, elektronikos, optikos, chemijos, informatikos ir techninį valdymą. Ir tai, ką pradėjo puikias perspektyvas Tikslioji mechanika, optinis, elektroninis, medicinos arba duomenų apdorojimo pramonėje!

Akredituota bakalauras Mokslas 7 semestrus ir yra padalintas į tris dalis:... [-]

Vokietija Isny im Allgäu
Spalis 2020
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
nta Isny

Jūs pereiti sužinoti virtualiuose pasauliuose ir nori, kas už tai? Jūsų svajonė yra sukurti robotas ar duomenų bazių sistemos, programinės įrangos kūrimas ir interneto te ... [+]

Su kompiuterių mokslo bakalauro (bakalauro)

Jūs pereiti sužinoti virtualiuose pasauliuose ir nori, kas už tai? Jūsų svajonė yra sukurti robotas ar duomenų bazių sistemos, programinės įrangos kūrimas ir interneto technologijos ir toliau tobulinti? Norite ieškoti užkulisiuose ir mokytis informatikos pagrindai? Tada jūs atėjote į NTA Isny ​​im informatikos su mokslo dešinėje bakalauro!

Mūsų virtualus pasaulis nuolat auga ir turi milžinišką paklausą kvalifikuotų darbuotojų aukštųjų technologijų srityje, toliau padavimo su know-how ir aistros jų vystymosi. Todėl kompiuterių mokslininkai, IT pramonei ir už labai prašoma po specialistai.

Akredituota bakalauras Mokslas 7 semestrus ir yra padalintas į tris dalis:... [-]

Vokietija Isny im Allgäu
Spalis 2020
Vokiečių
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Lehrerfortbildung für Gymnasien und Realschulen im Bereich Chemie