Read the Official Description

A Faculdade de Engenharia de Sorocaba (FACENS) Yra pirmoji aukštoji mokykla šioje srityje įkurta Sorocaba. Turimos kultūros asociacijos technologinio atnaujinimo Sorocabana (ACRTS) yra laikomas Federalinis Komunalinių nepelno ir labdaros kaip sertifikuota Nacionalinės tarybos Socialinės gerovės. Taigi, daug Stipendijos studijoms į savo studentams su socialiniais ir ekonominiais poreikiais įrodyta ir investuoja visus savo rezultatus už fakulteto, kuris leidžia FACENS būti švietimo centras nuolat vystosi.

Šiuo metu siūlo aštuonis kursus: Civilinės, elektros, mechaninio, kompiuteris, mechatronikos, chemija, gamybos ir technologijų skaitmeninių žaidimų, ir magistro kursai ir specializacijos.

Jų išsilavinimo lygis yra pripažintas darbo rinkoje, todėl didžiausias procentas įsidarbinti savo absolventų (vidutiniškai 94% per pastaruosius aštuonerius metus). FACENS turi puikią fakulteto akademinę ir profesinį lygį ir su kokybės infrastruktūrą remia labai gerai įrengtas ir technologiškai pažangios laboratorijos.

Šie veiksniai yra lemiami švietimo darbą, kad mokykla rengia ir ypač absolventų kokybės čia pripažinimo.

Misija ir tikslai A Faculdade de Engenharia de Sorocaba (FACENS) Jo misija yra "Būk inovacijos modelis ir mokymo kvalifikuotų piliečių, laimingas, atsakingas, iniciatyvus ir galinčių kurti technologinius sprendimus, kurie transformuoti visuomenę."

tikslai FACENS siekiama sričių kursuose jis:

Skatinti kultūros kūrimą ir plėtrą mokslo dvasią ir šviesą atspindinčios minties; Mokymo absolventams įvairių sričių žinių, kvalifikacijos dėl įtraukimo į profesinius sektorius ir dalyvauti Brazilijos visuomenės plėtros, ir padėti mokymą; Skatinti mokslinių tyrimų darbus ir mokslinius tyrimus, kuriais siekiama, kad mokslo ir technologijų kūrimą ir sklaidą kultūros, ir taip sukurti žmogaus ir aplinkos, kurioje jie gyvena supratimą; Skatinti kultūros, mokslo ir technikos žinių sklaidą sudaro žmonijos paveldas ir bendrauti žinias per mokymo, leidiniai ar kitų komunikacijos formų; Pakelkite nuolatinį troškimą kultūrinio ir profesinio tobulinimo ir įjungti atitinkamą įsikūnijimas, integruojant žinias, kurios bus įgytos iš susisteminti intelektinės struktūros žinių kiekviena karta; Skatinti žinių apie dabartines pasaulio problemas, ypač nacionalinių ir regioninių, teikiant specializuotas paslaugas bendruomenei ir nustatyti, kad abipusiškumo santykius; Skatinti pratęsimo, atvirą į gyventojų dalyvavimo siekiant skleisti pasiekimus ir naudą kultūros kūrimą ir mokslinių tyrimų ir technologijų sukurtas institucijoje.

Programs taught in:
Portuguese (Brazil)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Facens

Cheminių medžiagų inžinerija Modulio FACENS tikslas yra mokyti inžinieriai, galintys patenkinti skirtingus profesinius prašymus su kritinio, kūrybinio ir novatoriško vizi ... [+]

Iš tikslas Žinoma chemijos inžinerijos FACENS yra apmokyti inžinieriai, galintys patenkinti skirtingus profesinius prašymus su kritinio, kūrybinio ir novatoriško vizija.

Chemijos inžinierius yra profesionalus universaliais užsiima procesų įvairių produktų gamybos plėtrą pramoniniu mastu šiose srityse: Maistas, kosmetika, biotechnologijos, trąšos, farmacijos, cemento, celiuliozės ir popieriaus, branduolinių, dažai ir lakai, polimerai, aplinka, among others.

Žinoma, yra struktūrizuotas siekiant patenkinti visuomenės poreikius savo srityje, taip pat prisidėti prie tvaraus vystymosi regione ir šalyje. Suteikia tvirtą mokslinį ir profesinį mokymą, kuris leidžia inžinierius įsisavinti ir plėtoti naujas technologijas, leidžiančias kritiškai ir kūrybiškai veiklą, atsižvelgiant į ekonominius, socialinius ir aplinkos apsaugos aspektus, etikos ir humanišką viziją.... [-]

Brazilija Sorocaba
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Brazilija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Sorocaba
    )

)
1
March 2019
Full-time
10 semestrus
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Facens

Iš FACENS Kompiuterių inžinerijos kursas siekia prisidėti tenkinant visuomenės poreikius savo srityje, taip pat prisidėti prie tvaraus vystymosi regione ir šalyje. ... [+]

Žinoma Kompiuterių inžinerijos FACENS Juo siekiama prisidėti tenkinant visuomenės poreikius savo srityje, taip pat prisidėti prie tvaraus vystymosi regione ir šalyje.

Kurso tikslas yra mokyti kompiuterių inžinierius, gebančius patenkinti įvairius atitinkamas profesines programas su kritinio, kūrybinio ir novatoriško vizija per kieto mokymo Basic, bendrojo ir humanistinės, siejama su jos konkretaus profesinio mokymo.

profesionalus profilis Profesionalus kompiuterinės technikos turėtų turėti galimybę spręsti konkrečias problemas savo srityje taikant atitinkamus modelius prie realių atvejų. Turi gebėti skatinti abstrakcijas ir prisitaikyti prie naujų situacijų, su kuriomis susiduria į praktinėje aplinkoje. ... [-]
Brazilija Sorocaba
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Brazilija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Sorocaba
    )

)
1
March 2019
Full-time
10 semestrus
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Facens

Mechaninė programa siekiama prisidėti tenkinant visuomenės poreikius savo srityje, taip pat prisidėti prie tvaraus vystymosi regione ir šalyje. ... [+]

O Mechanikos inžinerijos kursas Juo siekiama prisidėti tenkinant visuomenės poreikius savo srityje, taip pat prisidėti prie tvaraus vystymosi regione ir šalyje.

Kurso tikslas yra mokyti kvalifikuotų inžinierių, siekiant patenkinti įvairius atitinkamas profesines prašymus, su kritiniu požiūriu, kūrybišką ir novatorišką per kieto mokymo Basic, bendrojo ir humanistinės susiję su jų mokymo patikslinamos.

profesionalus profilis profesionali Mechanikos inžinerijos turi tvirtą bendrą techninę ir mokslinę mokymus leis jums kurti ir įsisavinti naujas technologijas, skatinančias jų kritinį ir kūrybinį vaidmenį nustatant ir sprendžiant problemas.

Šis kursas dėmesys mechaniniai Gamyba ir mechaninį dizainą srityse, planuojama turėti stiprų dalyvavimą su pramonės regione.... [-]

Brazilija Sorocaba
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Brazilija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Sorocaba
    )

)
1
March 2019
Full-time
10 semestrus
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Facens

Civilinės inžinerijos Kursai FACENS tikslas yra mokyti inžinieriai, galintys patenkinti skirtingus profesinius prašymus su kritiniu požiūriu, kūrybišką ir novatorišką. Ku ... [+]

Iš tikslas Civilinės inžinerijos kursas FACENS yra apmokyti inžinieriai, galintys patenkinti skirtingus profesinius prašymus su kritiniu požiūriu, kūrybišką ir novatorišką. Kursų blankai specialistai, kurie kreipiasi įgūdžius ir patirtį Statyba, konstrukcijos, geotechniniai, Kelių ir transporto, sanitarijos ir aplinka.

Žinoma, yra struktūrizuotas siekiant patenkinti visuomenės poreikius savo srityje, taip pat prisidėti prie tvaraus vystymosi regione ir šalyje. Suteikia tvirtą mokslinį ir profesinį mokymą, kuris leidžia inžinierius įsisavinti ir vystyti naujas technologijas, atsižvelgiant į ekonominius, socialinius ir aplinkos apsaugos aspektus, etikos ir humanišką viziją.... [-]

Brazilija Sorocaba
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Brazilija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Sorocaba
    )

)
1
March 2019
Full-time
10 semestrus
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba