Read the Official Description

Milano universitetas yra viešasis mokymo ir mokslinių tyrimų universitetas, kuris su 8 fakultetais ir 2 mokyklomis ir dėstytojais iš daugiau nei 2000 profesorių išsiskiria iš daugybės drausminių sričių.

Milano universitetas yra didžiausias regiono universitetas, kuriame yra apie 64 000 studentų; tai taip pat yra svarbus socialinio ir ekonominio konteksto šaltinis, kuriame jis yra.

Tiesą sakant, Milanas yra vienas iš dinamiškiausių ir tarptautinių regionų Europos Sąjungoje, vienas iš dinamiškiausių ir tarptautinių Europos Sąjungos regionų, pirmaujantis šalies ekonomikoje, kuri yra Italijos pirmaujančių investicijų į mokslinius tyrimus ir plėtrą ir įsipareigojimų dėl technologinių naujovių.

Milano universitetas taip pat turi išskirtinį meno ir kultūros paveldą, kuriame yra svarbūs istoriniai pastatai, paveldėti ir įsigyti kolekcijos, archyvai, botanikos sodai ir senoji Brera observatorija, kurią užsakė Marija Teresa iš Austrijos.

Universiteto departamentai yra įsikūrę svarbiose istorinėse paminklėse Milano centre ir šiuolaikiniuose "Città Studi" ("Studijų mieste") pastatuose.

Tarp universiteto pastatytų palazzų yra senoji "Ca 'Granda" - XV a. Istorinis centro centre įsikūręs paminklinis kompleksas - XVIII a. "Palazzo Greppi", sukurtas Giuseppe Piermarini, kuris pastatė "Scala" teatrą Milane - ir Arcimboldi šeimos užsakytas 17-ojo amžiaus "Sant'Alessandro" koledžas.

Knygų kolekcija, kuri yra viena iš turtingiausių regione, saugoma 47 bibliotekose, o APICE centras renka retus ir vertingus knygų fondus ir archyvus.

Universitete taip pat yra choras ir jo orkestras, kuris aktyviai prisideda prie miesto kultūrinio gyvenimo ir vis dažniau gauna tarptautinius pripažinimus.

Svarbiausi faktai apie universitetą ir SPS departamentą

 • Milano universitetas yra vienintelis Italijos universitetas tarp 21 narių LERU (Europos mokslinių tyrimų universitetų lygos)
 • Italijos universitetuose ji nuolat laikosi aukščiausių pozicijų tarptautiniuose reitinguose
 • Ji siūlo 65 bakalauro studijų programas, 54 magistro studijų programas ir 31 doktorantūrą, iš viso daugiau nei 60 000 studentų.
 • Socialinių ir politinių mokslų katedra pirmą kartą buvo įtraukta į dideles socialinių mokslų katedras paskutiniame Italijos mokslinio tyrimo etape.
 • Departamentas pripažintas puikiu tiek dėstymo, tiek tyrimo metu Universiteto vertinimu, paremtu tarptautinių teisėjų sistema.
 • Mūsų departamentas turi bendradarbiavimo sutartis su daugiau nei 70 užsienio universitetų Europoje.
 • Mes buvome pirmieji Milano universiteto katedros, kuri vykdo bakalauro studijas anglų kalba (be kelių kitų magistro studijų programų anglų kalba)

Privalumai studijuoti Milane

 1. Studijuokite viename iš prestižiškiausių ir dinamiškiausių Italijos universitetų
 2. Studijuokite anglų (ar italų, jei norite), kosmopolitine aplinka, mieste, kuriame yra 6 universitetai
 3. Gyvenk šiuolaikiškame ir gyvajame mieste, šalyje, garsėjančioje savo kultūros paveldu, istorinėmis vertybėmis ir gyvenimo kokybe.
 4. Pasirinkite pirmuosius bakalauro studentus, kurie sukuria tiltus tarp kultūrų, šalių ir švietimo sistemų
Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BA

University of Milan - Department of Social and Political Sciences

Politikos mokslai (angl. SPO) anglų kalba yra manoma ir tarptautiniams studentams, ir italų kalbos, kurie nori imtis sudėtingų ir novatoriškų būdų gauti savo bakalauro la ... [+]

Politikos mokslai (angl. SPO) anglų kalba yra manoma ir tarptautiniams studentams, ir italų kalbos, kurie nori imtis sudėtingų ir novatoriškų būdų gauti savo bakalauro laipsnį. Jis sujungia daugialypį pobūdį, ypatingą dėmesį skiriant sudėtingam Politikos ir ekonomikos sąveikai.

Pirmieji dveji metai apima modulius šiuolaikinėje istorijoje, ekonomiką, teisę, politologiją ir sociologiją. Antrosios pakopos antrosios pakopos pradžioje studentai pereina nuo bendrojo lavinimo kursų į taką, apimantį tokius metodinius kursus kaip "Filosofija mokslai ir polimetrija", "Politikos mokslų ir ekonomikos mokslų" klases, plius laboratorijos ir pasirenkamuosius kursus.

... [-]
Italija Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Italija
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
3 metų
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba

BA in Political Science (Politics and Economics) at the University of Milano - video

BA in Political Science (Politics and Economics) at the University of Milano - clip

International students @ Unimi

Address
Via Festa del Perdono, 7
20122 Milan, Lombardy, Italija
Website