Read the Official Description

Nuo savo veiklos pradžios 1978 metais, Bastyr universitetas buvo mokslu pagrįsta natūralios medicinos pradininkas. Steigėjai Les Griffith, ND; Williamas A. Mitchell Jr, ND; Juozapas E. PIZZORNO, Jr, ND; kartu su Sheila Quinn, pavadintas mokyklą po jų mylimas mokytojas ir pažymėjo Sietlas Naturopathic gydytojas dr Jonas Bastyr. Tik su $ 200 paleisties išlaidų per savo Kuklus pradžia, steigėjai sukūrė viziją akredituotos natūralaus sveikatos mokykloje, kad dabar yra pripažinta kaip pirmaujanti sveikatos meno ir mokslo universitete pasaulyje.

Įsteigta prezidentas emeritas dr PIZZORNO pamačiau universitetas per kai didelį augimo per savo 22 metų darbo stažą, taip pat pereiti prie dabartinio 51-akras Campus Kenmore, Vašingtonas, kad tilptų į didėjantį studentų organizacijos. (Žr Istorinė Chronologija.) Nors mokyklos pradėjo kaip naturopathic Medicinos koledžas, Bastyr universitetas dabar siūlo daugiau nei 20 laipsnių ir sertifikatų programas. Remdamasi savo mokslu pagrįsta įkūrimo universitetas buvo iš milijardų dolerių mokslinių tyrimų stipendijų skaičių iš Nacionalinių sveikatos institutų gavėjas.

2012 rugsėjo mėn universitetas vėl išsiplėtė, atidarymo Bastyr Kalifornijos universiteto San Diege, sveikindamas daugiau nei 50 studentų į savo inauguracinėje daktaro Naturopathic medicinos klasėje. Kalifornijos pirmoji ir vienintelė akredituota mokykla naturopathic medicina taip pat siūlo mokslų magistras mitybos ir sveikatingumo ir planuoja pridėti daugiau natūralių sveikatos programas ateityje.

Mūsų vizija

Kaip pirmaujančių pasaulio akademinės centre priekį ir integruoti žinias Natural Health meno ir mokslų, Bastyr universitetas pakeis sveikatą ir gerovę žmonių bendruomenės.

Mūsų misija

Mokome būsimų lyderių Natural Health menų ir mokslų. Pagarba gydomųjų galių pobūdį ir pripažindamas, kad kūnas, protas ir dvasia yra iš esmės neatsiejama mes modeliuoti integruotas požiūris į švietimą, mokslinius tyrimus ir klinikinės paslaugą.

Pagrindiniai Temos

Akademinis pasiekimas Tyrimai Natural Health menų ir gamtos mokslų Klinikinis rengimas ir Bendrijos sveikatos Tarpdisciplininė integracija

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Bastyr University

Bastyr universiteto psichologijos studijų programos siūlo tvirtą mokslinį pagrindą ir holistinį supratimą apie kūno ir proto parengti studentus prasmingai karjeros daugel ... [+]

Bastyr universiteto psichologijos studijų programos siūlo tvirtą mokslinį pagrindą ir holistinį supratimą apie kūno ir proto parengti studentus prasmingai karjeros daugelyje sričių įvairovę.

Mokslo laipsnį bakalauro su į sveikatos psichologijos dur suteikia studentams pasirinkimą trys dainos, Šis kūrinys sistema leidžia studentams nukreipti savo dėmesį studijų, pritaikant savo bakalauro patirtį, kad atitiktų jų interesus.

Sveikatos psichologija - Integruota Sveikatingumo Įrašo - 2 metai Sveikatos psichologija - Pasirengimo-Med Įrašo - 2 metai Sveikatos psichologija - Socialinė Propaganda Įrašo - 2 metai Privalumai Sveikatos psichologija programas Bastyr Platus ir griežtas tyrimas pagrindinių sričių psichologijos Esminis žvalgyba pažangiausius ir naujų sričių psichologijos ir sveikatos, pavyzdžiui, psichologijos ir dvasingumo, tarpdisciplininio bendradarbiavimo ir ecopsychology Novatoriškas mokymo su unikaliu dėmesio holistinės psichologijos ir jo sąveiką su fizinės sveikatos ir dvasingumo Mažos klasės dydžių su patyrusių dėstytojų, kurie yra įsipareigoję ir prieinama studentams Aktyvios universiteto bendruomenė mąstančių besimokančiųjų ir dėstytojų Galimybės imtis pasirenkant kitose Natural Health, pavyzdžiui, mitybos ir vaistažolių mokslų Galimybė atlikti vyresnysis mokslinis darbas (bakalauro programas) [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Kenmore San Diego
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Jungtinės Amerikos Valstijos
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Kenmore
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => San Diego
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 metų
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba

Bakalauras

Bastyr University

Mokslo bakalauras su majoras integruotose žmogaus biologijos tarnauja kaip puikus preparatas karjerą kaip 21-ojo amžiaus sveikatos specialisto ar biomedicinos mokslo. ... [+]

Mokslo bakalauras su Major Integruota Žmogaus Biologija tarnauja kaip puikų pasirengimą karjerą kaip 21-ojo amžiaus sveikatos specialisto ar biomedicinos mokslo. Tai visiškai akredituota bakalauro laipsnį suteikiančias studentus su kompetencijų, reikalingų siekti profesionalių laipsnių (naturopathic gydytojas, gydytojas, stomatologas, vaistininko), giminingų sveikatos laipsnių (gydytojo asistentas, medicinos sesuo, kineziterapeutas) arba antrosios pakopos studijų asortimentą biologinių mokslų.

Daugiausia dėmesio skiriant rankas moksliniais tyrimais, tai progresyvi programoje atkreipiamas jungtis tarp fiziologijos, anatomijos, ląstelių biologijos, biochemijos ir genetikos - o ne mokyti kiekvieną temą atskirai. Tai skiriasi požiūris padeda studentams išpainioti žmogaus biologija sudėtingumą ir plėtoti vieningą supratimą struktūros ir funkcijos organizme. Tokiu būdu studentai įgyja tvirtą pagrindą biologijos mokslo ir plėtoti kritinio mąstymo įgūdžių, labai karjeros biologija ir sveikata.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Kenmore San Diego
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Jungtinės Amerikos Valstijos
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Kenmore
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => San Diego
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 metų
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba