Read the Official Description

" Make School švietimas suteikia jums sėkmės XXI amžiaus ekonomikoje

Mes sukūrėme savo išsilavinimą šiuolaikinių mokslinių tyrimų pagrindu veikiančios pedagogikos srityse, derindami plačiosios ir kompiuterinės ugdymo, skirtos įkvėpti naujos kartos kūrėjus, mąstytojus ir lyderius.

Mūsų švietimas yra skirtas būti

PATRAUKLUS

Manome, kad mokymasis turėtų būti įkvepiantis, linksmas ir giliai asmeniškas. Tavo išsilavinimo pagrindas yra jūsų santykiai su savo treneriu, kuris siekia suprasti savo asmeninius ir profesinius tikslus, kad padėtų keliauti per koledžą. Jūsų treneris yra jūsų draugas, jūsų mentorius ir jūsų palaikymo sistema. Mes tikime, kad yra geriausias būdas mokytis. Mūsų klasės yra suprojektuotos aplink pratimus ir projektus ir tarnauja kaip pastoliai, skirti platesniems asmeniniams projektams kurti jūsų portfelį.

BENDRADARBIAVIMAS

Bendrija yra mūsų švietimo pagrindas, kai bendraamžiai palaiko vienas kitą klasėje ir iš jos. Studentai tarnauja bendruomenei kaip dėstytojai, rezidentų patarėjai, studentų tarybos atstovai, mūsų programinės įrangos infrastruktūros kūrėjai ir kaip draugai. Jūs sukursite didelius projektus su komandomis, patiriate kūrybiškumą ir iššūkius dirbdami su kitais. Socialinis ugdymas yra būtinas jūsų charakterio vystymuisi ir padės jums įsitraukti į sėkmingą profesionalų pasaulį.

AKTUALUS

Mes sukūrėme savo mokymo planą, kuriame dalyvauja technologijų pramonės steigėjai, inžinieriai ir techninės priežiūros centrai, ir palaikome glaudžius partnerystės ryšius su technologijų įmonėmis ir inkubatoriais, kad užtikrintume, jog mūsų švietimas lieka aktualus. Kiekviena klasė pabrėžia mokymosi temos "kodėl", pagrįstą kurso ir programos lygmens tikslais, kuriais remiami jūsų karjeros tikslai. Jūs įvertinsite visapusiškomis rubrikomis, kad suderintumėte savo mokymąsi ir pažangą su daugybe sunkių įgūdžių ir charakterio bruožų, kuriuos įmonės naudoja nustatydamos sėkmę darbo vietoje.

Mes siekiame įtvirtinti gamintojų mentalitetą mūsų studentams

 • EMPATIJA IR KRISTUS
 • Noras plaukti
 • AUGIMO MINDSET
 • ANALIZINIS PAGRINDAS
 • KOMPAKTINIS MUITIMAS
 • KŪRYBINĖS PROBLEMOS SPRENDIMAS
 • RESOURCEFULNESS
 • SAVININKYSTĖS IR PILIEČIŲ ADVOCATYMAI
 • GERIAUSI RYŠIAI

Mūsų ugdymas yra pagrįstas keturiais pagrindiniais principais

CHARAKTERO VYSTYMAS

Šiuolaikinės organizacijos tikisi, kad žmonės pradės dirbti visą save, todėl mes tikimės, kad dirbate mokykloje. Lyderiai yra apibrėžiami ne jų žvalgybos ar įgūdžių, o jų smėlio, atsparumo, drąsos, empatijos, nuoširdumo ir gerumo. Jūs dirbate kurdami charakterį per treniruotes, svečių kalbėtojus, diskusijas ir grupinius projektus, skirtus padėti suprasti ir naršyti jūsų asmeninę plėtrą ir santykius su kitais.

LIBERALINIS ŠVIETIMAS

Plati švietimas padeda suvokti jūsų pasaulėžiūrą ir suprasti technologijų poveikio ir rizikos potencialą mūsų sparčiai besikeičiančioje visuomenėje. Jūs ir jūsų bendraamžiai naršysite pokalbius apie lytį, rasę ir etiką, kuri šiuo metu susiduria su technologijų pramone. Jūs paimsite rašymo, dizaino, asmeninių finansų ir ekonomikos pamokas, kad padėtumėte jums tapti sėkmingu profesionaliu ir įdomiu piliečiu.

CS teorija

Kompiuterinių mokslų pagrindai yra labai svarbūs supratimui apie tai, kaip skaičiavimas sukūrė ir kokia ateitis. Per klases duomenų struktūrų, algoritmų, mašinų mokymosi ir dirbtinio intelekto jums sukurti kritiškai mąstymo ir kūrybinių problemų sprendimo įgūdžių, reikalingų pritaikyti ilgą karjerą sparčiai besikeičiančioje technologijų pramonėje. Jūs gebėsite kurti sugebėjimą architektuoti programinę įrangą, kad išspręstumėte sudėtingas realaus pasaulio problemas.

PROGRAMINĖS ĮRANGOS INŽINERIJA

Praktinė patirtis kuriant ir perkraunant realiąją programinę įrangą, naudojant pramonės standartines priemones ir bendradarbiavimo metodus, užtikrins jūsų sėkmę pirmojo darbo pabaigoje. Jūs pasirinksite techninę mobiliosios ir interneto plėtros koncentraciją, o darbdaviai išmoksite šiuolaikines kalbas ir sistemas. Jūs pateksite į darbo jėgą, žinodamas, kaip bendrauti su suinteresuotosiomis šalimis ir kurti puikius produktus.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Make School

Make School pertvarkyti aukštojo mokslo 21-ajame amžiuje. Mūsų dėmesys skiriamas švietimo aktualumui ugdyti šiuolaikinei ekonomikai ir prieinamumui visų lygių studentams. ... [+]

Make School pertvarkyti aukštojo mokslo 21-ajame amžiuje. Mūsų dėmesys skiriamas švietimo aktualumui ugdyti šiuolaikinei ekonomikai ir prieinamumui visų lygių studentams.

Studentai užsiima taikomųjų kompiuterių bakalauro studijų laisvųjų menų, kompiuterių mokslo teorija ir produktų kūrimo. Mūsų rezultatai yra lygūs tokioms mokykloms kaip Stanfordo ir MIT su absolventais, dirbančiais tokiose kompanijose kaip "Facebook", "Google", "Apple" ir "Y Combinator".

Studentai gali baigti per 2 metus ir apmokėti mokslą per Pajamų dalijimosi sutartis kaip darbo užmokesčio procentą. Mes taip pat teikiame mažas pajamas gaunantiems studentams pragyvenimo pagalbą, padedančią padengti jų gyvenimo išlaidas. 45 proc. Mūsų studentų yra nepakankamai vaizdingi spalvų mokiniai, o 66 proc. - iš mažas pajamas gaunančių šeimų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Francisco
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Jungtinės Amerikos Valstijos
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => San Francisco
    )

)
1
August 2019
Full-time
2 metų
Su bendrabučiu

Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
555 Post Street
CA 94102 San Francisco, California, Jungtinės Amerikos Valstijos